ארבע מאות זה הזמן למתנות / מערכת 'קרוב אליך'

ארבע מאות זה הזמן למתנות / מערכת 'קרוב אליך'

לחיים לחיים חברים יקרים!

בכל זאת ארבע מאות גליונות. נקודת ציון מרגשת, ככלות שמונה שנים שאנחנו – כותבי וקוראי העלון – הולכים ומתקרבים אל ה' יתברך. 
אין ספור פעמים שאלו אותנו למי אנחנו שייכים, לאיזה מגזר, תת מגזר, צבע כיפה ועובי הסריגה, לאיזה בית מדרש ולאיזה קו, לאיזו השקפת עולם או מפלגה. אבל אחד החידושים של 'קרוב אליך' הוא שאפשר גם בלי זה. מותר להשתייך לקדוש ברוך הוא, גם אם זה נשמע נאיבי. מותר להזדהות עם כמה זרמי חשיבה, ולטבול בכמה נחלי עדנים של כיסופים לה' יתברך. מותר לשנות דעה ואפילו לא להביע עמדה בסערה התורנית, מותר להתווכח ולראות את רצון ה' מכמה זוויות בו זמנית. עלון אחד יכול להכיל זאת בטבעיות, ואנשים מכל הרחובות ומכל הערים, מכל בתי המדרש ומכל המגזרים חשים – ככלות שמונה שנים – עד כמה הדבר הזה הוא בעצם פשוט. אין בעיה להתוועד יחד על בעירה בתפילה, בלי להחליט באיזה נוסח או הברה נתפלל אותה. 
כדי להיות 'קרוב אליך', אנחנו שומרים מרחק ממילים גבוהות ומונחים מסובכים, רוצים להרגיש קרובים, תוך כדי שאנחנו נוגעים בנקודות העומק של עבודת ה'. כדי לחוות 'קרוב אליך' אנחנו מדברים על החסידות כפי שהיא פוגשת את החיים, ומתאמצים לדבר על האור ולא על החושך, על אקטואליית הפרשות והחגים, ולא על החדשות של העולם הזה, החדשות הישנות כל כך.
הפידבקים שלכם ממלאים אותנו בשמחה! בין אם אלו תלונות מתוקות על מחסור בגיליונות (לא משנה כמה נוסיף, עדיין חסר…) ובין אם תגובות לתכנים ספציפיים או מילים של הערכה והתחברות לתדר המתוק של קרוב אליך. תודה לכם על כתיבת הטורים והשאלות, העלאת רעיונות ושפע הפרגונים! 

בשביל שקרוב אליך יתקרב עוד יותר – הכנו לכם הפתעה! האתר הרשמי של קרוב אליך עלה לאוויר! העלון השבועי, ואיתו מאות גליונות מכל השנים – כולל כתבות מרתקות והתוועדויות סוחפות, הכנה מקיפה לחגים ועיון בפרשות השבוע, שיחת חברים, סיפורי חסידים ומדורי התבוננות, שו"ת הרב יהושע שפירא וטורים אישיים של צבי יחזקאלי, אביתר בנאי, אלומה לב, אהרן רזאל ועוד ועוד – הכל זמין ונגיש וקרוב. היכנסו לקישור וגלו אוצר שלם אצלכם בכיס! אלפי מאמרים מחודדים מטובי הכותבים זמינים אצלכם בפלאפון ובמחשב בכל עת ובכל שעה.
בתפילה לה' שנזכה להרגיש קרובים אליו יתברך וקרובים זה לזה, שהעלון והאתר החדש יפרסו כנפיים אל תוך חדרי הלב שלנו

באהבה גדולה!!!

מערכת 'קרוב אליך'

אהבת את המאמר? שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

מצאתם טעות בכתבה?

נשמח שתדווחו לנו וככה נוכל לתקן...

דילוג לתוכן