בס"ד

שלוש שנים אני מחפש אותך!

שלוש שנים אני מחפש אותך!

מדי חודש אנחנו יוצאים עם קבוצה של מטיילים מבית חב"ד בבנגקוק לארבעה ימים של סדנא בטבע, בכפר נופש השוכן שעתיים נסיעה מבנגקוק. בסדנא החווייתית מקבלים המשתתפים כלים לחיים מהיהדות בכלל ומתורת החסידות בפרט. לפני כמה שנים, באחת הסדנאות, ישבנו בערב השני של הסדנא לערב שירים וסיפורים, וכל אחד בתורו סיפר את הסיפור שבחר. היה אתנו בחור חב"דניק צעיר בשם אהרן שהיה בשנת שליחות לעזר בבית חב"ד, והוא ביקש לספר את סיפורו:
"לפני כמה שנים נסעתי עם עוד שני חברים לשמח חיילים בחג הפורים באזור חברון. לפני הנסיעה ביקשתי מדודי שהיה סגן אלוף בצבא שיתן לי את המדים שלו ואסע עם מדים מיוחדים, כך נסענו ועברנו מבסיס לבסיס, רקדנו עם החיילים, הבאנו להם משלוחי מנות ושימחנו אותם ביום החג. כשהגענו לאזור מחסום תרקומיה נורה לעברנו צרור יריות וכדור אחד פגע לי בצוואר, כמובן שמיד נפלתי ואיבדתי את ההכרה. חייל שעמד בעמדת תצפית וראה את מה שקרה הזעיק עזרה ורץ אלינו, ואמבולנס מהאזור יצא לכיווננו.
כשהחייל ראה את המצב שלי הוא צעק בקשר שיקפיצו מיד מסוק, עד שהמסוק הגיע כבר הגיע האמבולנס, לקחו אותי באמבולנס ובדרך העבירו אותי למסוק והוטסתי להדסה עין כרם, שם שכבתי כשבועיים וברוך ה' חיי ניצלו בנס. כשהתעוררתי וסיפרו לי מה עבר עלי, אמרו לי הרופאים שהנס הכי גדול הוא זה שהטיסו אותי במסוק, כי אם הייתי מגיע כמה דקות מאוחר יותר הנזק היה בלתי הפיך.
תוך כדי הסיפור המרגש של אהרן, אני שם לב לאלמוג, בחור שיושב לידו ודומע ומתרגש מאוד מהסיפור. כשאהרן סיים את הסיפור אלמוג קפץ עליו בחיבוק ואמר לו: "שלוש שנים אני מחפש אותך! אני החייל שישב בעמדה. ראיתי אות